Новости клуба «Гелиос»

Ярославу Котлярову - 20!

Футбольний клуб "Геліос" вітає з днем народження голкіпера першої клубної команди Ярослава Котлярова.

"Геліос" - "Черкаський Дніпро". Matchday + ТВ-трансляція

Сьогодні, у суботу 18 листопада, "Геліос" у заключному матчі першої частини першості України в Першій лізі сезону 2017/18 рр. прийме на клубній "Геліос-Арені" гостей із Черкас.

Представляємо суперника: "Черкаський Дніпро"

У заключному матчі першої частини першості сезону 2017/18 рр. "Геліос" у рамках 22 туру Першої ліги прийме на своєму полі гостей з Черкас.

Олександр Омельченко - арбітр матчу "Геліос" - "Черкаський Дніпро"

Комітет арбітрів Федерації футболу України оприлюднив суддівські призначення на поєдинки 22 туру першості України у Першій лізі сезону 2017/18 рр.

"Арсенал" - "Геліос" - 3:1. Звіт про матч

У виїзному матчі 21 туру першості України у Першій лізі сезону 2017/18 рр. "Геліос" поступився столичному "Арсеналу".

"Арсенал" - "Геліос". Matchday + ТВ-трансляція

Сьогодні, у суботу 11 листопада, "Геліос" у заключному виїзному матчі першої частини першості України в Першій лізі сезону 2017/18 рр. зіграє з командою "Арсенал" з Києва - лідером турніру.

Гра "Геліос" - "Черкаський Дніпро" 18 листопада

Стали відомі точна дата та час початку заключного домашнього матчу "Геліоса" в першій частині першості України в Першій лізі сезону 2017/18 рр.

Юрій Іванов - арбітр матчу "Арсенал" - "Геліос"

Комітет арбітрів Федерації футболу України оприлюднив суддівські призначення на поєдинки 21 туру першості України у Першій лізі сезону 2017/18 рр.

"Геліос" - "Жемчужина" - 3:0. Фото матчу

Вашій увазі у світлинах моменти матчу 20 туру першості України у Першій лізі сезону 2017/18 рр., в якому "Геліос" на своєму полі здобув велику перемогу над командою "Жемчужина" з Одеси.

"Геліос" - "Жемчужина" - 3:0. Відео матчу

Вашій увазі голи та кращі моменти матчу 20 туру першості України у Першій лізі сезону 2017/18 рр., в якому "Геліос" на своєму полі розгромив гостей з одеської "Жемчужини".

Сторінки