Новости детской академии

"Геліос" U-15 - срібний призер Меморіалу Миколи Кольцова

Команда вихованців дитячої академії "Геліос" 2003 року народження зупинилася за крок від перемоги у традиційному зимовому турнірі пам'яті заслуженого тренера УРСР Миколи Кольцова (на світлині).

U-19. "Геліос" - "Черкаський Дніпро" - 1:0

Мажорним вийшло завершення осінньої частини юнацької першості України у Першій лізі (група 3) для тінейджерів "Геліоса".

U-19. "Олімпік-СДЮШОР-2" - "Геліос" - 2:9

У 6 турі юнацької першості України "сонячні" тінейджери здобули у Кропивницькому велику перемогу над однолітками з місцевої команди "Олімпік-СДЮШОР-2".

U-19. "Геліос" - СК "Дніпро-1" - 7:1

У домашньому матчі 5 туру юнацької першості України у Першій лізі (група 3) "сонячні" декласували одноліток з Дніпра.

U-19. "УФК-Олімпік" - "Геліос" - 2:0

У 4 турі юнацької національної першості у Першій лізі (група 3) "сонячні" тінейджери програли землякам з училища фізичної культури.

Дата матчу U-19 "УФК-Олімпік" - "Геліос" зміщена

Змінилася дата проведення матчу 4 туру юнацької першості України серед 19-річних у Першій лізі сезону 2017/18 рр.

U-19. "Геліос" - "Барса" - 0:0. Світлини та відео

Вашій увазі світлини та повний відеозапис матчу 3 туру юнацької першості України у Першій лізі (група 3) сезону 2017/18 рр., у якому "червоно-чорні" розійшлися миром з однолітками із сумської школи "Барса".

U-19. "Геліос" - "Барса" - 0:0

У домашньому матчі третього туру юнацької першості України у Першій лізі (група 3) "сонячні" поділили очки з однолітками із сумської школи "Барса".

U-19. "Геліос" - "Барса" Суми. Анонс

У середу, 27 вересня, юнацька команда "сонячних" проведе на своєму полі черговий матч національної першості у Першій лізі (група 3).

U-19. "Нікополь-Обрій" - "Геліос" - 4:0

Невдалим вийшов виїзний матч другого туру юнацької першості України у Першій лізі (група 3) для підопічних Віталія Комарницького.

Сторінки