Втрачений шанс 17-річних

Команда "Геліос" U-17 завершила свої виступи в першості України серед 17-річних (Перша ліга), поступившись у стикових матчах за право зіграти у Фіналі чотирьох.

13.06.2018 - 12:45

У першій стикового грі підопічні Андрія Перцухова, як відомо, програли в гостях одноліткам з Донецького вищого училища олімпійського резерву імені Сергія Бубки - 1:3. Доля путівки до Фіналу чотирьох вирішилася у харківському поєдинку команд.

Перша половина зустрічі дала "сонячним" надію на позитивний результат двоматчевого суперництва з двуорівцями. Точні удари Данила Даниленка та Віталія Заратуйка дозволили "Геліосу" U-17 повести до перерви з рахунком 2:0. На жаль, у другій половині матчу і розвиток подій на полі, і рахунок перекинулися догори дриґом.

Гості з Бахмута, що в Донецькій області, змогли спочатку один гол відіграти, а потім і зовсім відновити паритет. Домогтися перелому у грі гравці ДВУОР зуміли завдяки своїй чисельній перевазі, яку вони отримали після вилучень з поля у складі "сонячних" Микити Повторіхіна та Павла Соляника. До честі тінейджерів "Геліоса", залишившись навіть удев'ятьох, вони в підсумку не програли - зустріч завершилася внічию 2:2.

Підсумковий результат і харківського матчу, і усього суперництва вийшов на користь донеччан з ДВУОР, які завоювали путівку удо Фіналу чотирьох першості України U-17 (Перша ліга).

Домашню гру з ДВУОР "Геліос" U-17 розпочав в наступному складі: Валерій Заратуйко, Данило Даниленко, Микита Повторіхін, Кирило Задорожний, Владислав Козловський, Олександр Кондрашенко, Данило Кондратович, Денис Лотош, Павло Соляник, Даніїл Фомін, Віталій Заратуйко, на заміну виходили Віталій Бабак, Дмитро Олейничук, Ілля Чулак.

 

Підписуйтесь на клубний канал в Telegram, щоб бути в курсі всіх новин.

 

Прес-служба ФК "Геліос"