"Геліос-Академія" - "Кобра" - 1:1 + світлини | ФК Геліос Харків

"Геліос-Академія" - "Кобра" - 1:1 + світлини

Друга клубна команда "сонячних" розпочала свої виступи у першості Харківської області 2018 року.

07.05.2018 - 12:30

Стартовий тур сезону підопічні Анатолія Серьогіна та Віталія Комарницького пропустили через непарності команд у групі А обласного турніру. А в другому турі як господарів поля "сонячні" прийняли земляків з клубу "Кобра" - досвідчений колектив, сформований на основі колишніх футболістів команди "Соллі-плюс", молодіжного складу зниклого з футбольної карти країни "Металіста", а також деяких інших професіональних колективів.

До поєдинку із таким досвідченим суперником тінейджери "Геліос-Академії" підійшли відповідально і з добрим зарядом мотивації. Їм вдалося активності й тиску з боку опонентів протиставити чіткі дії у обороні, а також вміле використання контрігри.

До перерви забитих м'ячів у матчі не було. Проте в дебюті другої 45-хвилинки стараннями Євгенія Холодного "Кобра" повела в рахунку - 0:1. Сталося це на 56 хвилині. Однак менш ніж за чверть години ігрового часу "червоно-чорні" паритет відновили. Свіженький Тимур Коваленко, що у перерві вийшов на заміну, отримав пас з глибини поля, на швидкості втік віч-на-віч з голкіпером "Кобри" та свій шанс використав. 1:1.

У час, що залишився в матчу, все той же Коваленко міг двічі вирішувати епізоди біля воріт суперника на користь "Геліос-Академії", але з реалізацією у нього виникли проблеми. А на останніх секундах гри вирвати перемогу могли вже футболісти "Кобри". При розіграші стандарту у володіннях Микити Аксьонова хтось міг замкнути дальню стійку, але спритнішим візаві виявився Ігор Харченко.

"Геліос-Академія" - "Кобра" - 1:1

Голи: Євгеній ХОЛОДНИЙ, 56 (0: 1). Тимур КОВАЛЕНКО, 69 (1: 1).

"Геліос-Академія" (стартовий склад): Микита Аксьонов, Владислав Гайдар, Антон Стадник, Андрій Рудаков, Андрій Гончаренко, Микола Серветник, Олександр Карабаза, Владислав Шинкаров, Іван Омеляненко, Володимир Євстратенко, Михайло Матвієнко; на заміну виходили Тимур Коваленко, Костянтин Чуєв, Ігор Харченко, Максим Лук'яненко, Степан Кравченко, Марк Сіровий.