"Геліос" U-19 - "Маолдіс" U-19 - 1:0

У прем'єрному в своїй історії матчі команда 19-річних тінейджерів академії футбольного клубу "Геліос" перемогла в залік стартового туру юнацької першості України (група 3 Першої ліги).

середа, вересня 13, 2017 - 19:45

У домашній зустрічі 1 туру підопічні Віталія Комарницького та Анатолія Серьогіна на штучному полі обласного спортивного комплексу "Металіст" приймали ровесників із дніпровського футбольного клубу "Маолдіс".

Гра почалася атаками "сонячних". Вони відразу ж змогли добитися територіального домінування, але вперлися в добре організовану оборону гостей із Дніпра. Ті холоднокровно відбивалися, а в другій половині першого тайму зробили ряд спроб ініціативу перехопити. Це призвело до того, що десь на 32-й хвилині гравці "Маолдіса" організували вихід віч-на-віч комусь зі своїх. Однак на останньому рубежі "червоно-чорних" вище всяких похвал зіграв Микита Овчаров та вийшов переможцем з дуелі.

Після перерви гра продовжилася в ритмі кінцівки першої 45-хвилинки. Ініціатива переходила від однієї команди до іншої, але реально небезпечних моментів не було. Зате після екватора другого тайму підопічні Віталія Комарницького та Анатолія Серьогіна все наполегливіше стали тиснути на захист дніпрян. І на 72-й хвилині він здригнувся. Подача Івана Омеляненко з кутового знайшла в штрафний гостей Іллю Середу. Він пробив головою, але м'яч влучив у захисника, який знаходився на лінії воріт. Благо, гравцям "Геліоса" U-19 вдалося зберегти м'яч у себе і вони тут же організували випад другим темпом. Знову пішов крос на Середу, який на цей раз пробив головою по дотичній поряд із дальньою правою стійкою. 1:0.

Після голу послідувала буквально серія замін у складах обох команд. Гості були сповнені рішучості відігратися, а "сонячним" необхідна була свіжість, щоб не збиватися виключно на оборону. Здорово увійшов до гри з лави запасних нападник Степан Кравченко, по повній програмі терзав візаві Володимир Евстратенко, що змістився з центру півзахисту на позицію лівого вінгера, незмінно несли в собі напругу підключення до атак захисників Андрія Рудакова, Владислава Гайдара та Іллі Середи.

На останній хвилині матчу відмінну можливість зміцнити перевагу "Геліоса" U-19 втратив Іван Биков. Він опинився в штрафній "Маолдіса" без нагляду та мав можливість метрів з 14-ти спокійно "розстрілювати" ворота дніпрян, голкіпер яких вже був у ролі статиста. Однак вінгер "червоно-чорних" пробив не на точність, а на силу, та в ціль не влучив.

1:0 - юнацька команда "сонячних" почала свою літопис із трудовою та більш ніж заслуженої перемоги. А один з її наставників - 36-річний екс-віце-капітан "Геліоса" Віталій Комарницький - прем'єру своєї тренерської діяльності виконав за здравіє. Вітаємо!!!

Гол: Ілля Середа 72 (1:0).

"Геліос" U-19: Микита Овчаров, Андрій Рудаков, Владислав Гайдар, Ілля Середа, Владислав Шинкар, Іван Омеляненко, Володимир Евстратенко, Михайло Матвієнко, Антон Стадник (капітан), Іван Биков, Тимур Коваленко. На заміну виходили Степан Кравченко, Марк Сировий, Максим Лук`яненко, Павло Близнюк.