Антон Кіча: "Всі спрацювали, як одне ціле"

Вінгер "Геліоса" - про виїзну перемогу над "Оболонню-Бровар" та наступний матч із "Миколаєвом".

31.08.2017 - 20:15

- Антон, наскільки складно було сьогодні, незважаючи на підсумкову перемогу?

- У нас в моральному плані був дуже важкий тиждень. Необхідно було перебудуватися після прикрої домашньої поразки від "Кременя" у попередньому турі та добре налаштуватися на поєдинок у Києві. Радий, що нам вдалося впоратися із усіма переживаннями та хвилюваннями. Вся команда змогла повністю виконати установку тренера на матч. Хлопці - молодці, на полі все спрацювали, як одне ціле. Всім хочу сказати спасибі за перемогу! Все - здорово!

- Що ще, крім настрою, є у рецепті сьогоднішньої перемоги над "пивоварами"?

- Головним стало те, що ми спрацювали, як одне ціле, билися один за одного, а не кожен сам по собі. Допомогло й те, що ми змогли забити потрібні голи у потрібний час. У нас були передумови забити ще. Сьогодні вся команда здорово провела матч. Ми зуміли дати швидкість, зробили на кожному клаптику поля саме те, що й було потрібно.

- Уже у понеділок "Геліос" чекає непроста домашня гра з "Миколаєвом". Встигнете "переварити" перемогу, відійти від неї та повноцінно налаштуватися на зустріч із миколаївцями?

- Ми чекаємо в гості дуже хорошу команду. Нам треба якомога швидше забути перемогу над "Оболонню-Бровар" та краще налаштуватися на домашній поєдинок. У ньому нам, як і в київському матчі, необхідна буде тільки перемога. Із зустрічі з "Оболонню-Бровар" візьмемо тільки хороше, будемо діяти проти "Миколаєва" з такою ж самовіддачею та так само компактно. Нам необхідно буде виграти боротьбу й забити свої голи. Тільки так ми зможемо розраховувати на позитивний для себе результат.

 

Прес-служба ФК "Геліос"