Кубок МФК "Кремінь". "Сонячні" тінейджери стартували з перемоги та нічиєї

Команда вихованців академії "Геліоса" 2001 р.н. виступає на турнірі у Кременчуці.

середа, серпня 16, 2017 - 13:45

У стартовому турі змагань, які проходять на штучному полі кременчужского стадіону "Кремінь-Арена" імені Бабаєва, підопічні Андрія Перцухова з рахунком 1:0 переграли однолітків з полтавської "Ворскли". Автором переможного голу на 14-й хвилині матчу став Віталій Заратуйко.

Гру "червоно-чорні" почали в наступному складі: Валерій Заратуйко, Данило Даниленко, Кирило Задорожний, Козловський, Олександр Кондрашенко, Дмитро Олейничук, Данило Кондратович, Віталій Заратуйко, Денис Малиш, Данило Лотош, Данило Фомін. На заміну виходили: Микита Повторіхін, Єфімов, Злобін, Соляник.

У другому турі Кубка МФК "Кремінь" "Геліосу" протистояла команда "Діназ" з Вишгородського району Київської області. Матч сильнішого не виявив - нічия 1:1.

Вже на 44-й секунді гри після розіграшу кутового "сонячних" вивів вперед Данило Даниленко. Вишгородці розродилися голом у відповідь на початку другої 35-хвилини поєдинку.

Матч "сонячні" почали у такому складі: Валерій Заратуйко, Єфімов, Данило Даниленко, Кирило Задорожний, Денис Малюк, Соляник, Микита Повторіхін, Данило Кондратович, Олександр Кондрашенко, Віталій Заратуйко, Данило Фомін. На заміну виходили: Бабак, Козловський, Дмитро Олейничук, Данило Лотош, Злобін.