Ігор Луценко: "Хотілося б повернути "Десні" борги"

Півзахисник "Геліоса" - про жеребкування 1/32 фіналу розіграшу Кубка України сезону 2017/18 рр.

04.08.2017 - 10:30

- "Десна" - до болю знайомий нам суперник, - зізнався Луценко. - У минулому році ми зустрічалися з нею у Кубку, а також вели напружене суперництво у Першій лізі. У Кубку чернігівська команда нас обіграла, та й в турнірній таблиці першості вона випередила нас. Виходить, тепер у нас буде шанс повернути їй борги, як мінімум, за кубкову невдачу.

В цілому ж, майбутній матч з чернігівцями обіцяє бути непростим, але й цікавим. Звичайно ж, нам хотілося отримати в суперники клуб із Прем'єр-ліги, щоб перевірити себе на його тлі. Дісталася ж "Десна", значить, будемо прагнути пройти саме її.

- "Десна" за підсумками попереднього сезону практично стала клубом Прем'єр-ліги, поки весь розклад сил не сплутав "Верес" із Рівного. Виходить, майбутній суперник - практично з УПЛ.

- Можна сказати й так. По правді кажучи, вся ця історія якось, мені здається, надломила "Десну". Команда весь рік йшла до мети, по праву добилася підвищення у класі, але в підсумку залишилася без путівки до УПЛ. Однак "Десна" слабкіше нітрохи не стала, тому ми повинні повернути їй борг та сподіватися на зустріч з повноправним клубом із Прем'єр-ліги вже в наступному етапі.

- Чогось конкретного хочеться домогтися у поточному кубковому турнірі?

- У першості ми з року в рік прагнемо до прогресу, і, в принципі, його добиваємося. Не секрет, що в останні роки "Геліос" незмінно покращує клубний рекорд по займаній позиції. Тепер хотілося б і в Кубку України поставити перед собою високу мету та її досягти. Так що, маємо бажання у цьому розіграші дійти до такої стадії, де "Геліос" в своїй історії ще жодного разу не виступав.

 

Прес-служба ФК "Геліос"