Сергій Сизихін: "Боялися, що хлопці переоцінять свої можливості"

Наставник "Геліоса" - про переможний виїзний матч із "Жемчужиною" у 3 турі першості України у Першій лізі сезону 2017/18 рр.

31.07.2017 - 06:15

- Хочу привітати всіх наших вболівальників з перемогою, хлопців та керівництво клубу. Готуючись до гри, ми виконали великий обсяг роботи. Гра далася дуже важко. Ми, в принципі, й чекали, що буде нелегко. Чому? У нас був успішний початок чемпіонату і ми боялися, що хлопці десь переоцінять свої можливості. Припускали, що у грі буде багато боротьби. У "Жемчужини" є високий та досвідчений нападник, і він сьогодні доставив нам багато клопоту.

Ми створили достатньо моментів, щоб гра давалася нам спокійніше. В тому числі, і 11-метровий ми заробили. Скажу чесно, я дуже хвилювався. Коли не забиваєш ти, то, як правило, забивають тобі. Були думки, що господарі зможуть знайти якусь лазівку до наших воріт. І я радий, що цього не сталося.

У мене є претензії до деяких наших гравців. Можливо, дався взнаки кубковий матч плюс могла позначитися дорога у тисячу кілометрів. Втім, епізодами я задоволений, але в більшій мірі нам ще є нам чим працювати. Будемо аналізувати гру, будемо рухатися далі.

"Жемчужина", за великим рахунком, нічим не здивувала. Було дуже багато поздовжніх передач, дуже багато боротьби. До всього цього ми готувалися. І поле... Воно, начебто, зелене та рівне, але настільки жорстке, що на ньому дуже складно працювати з м'ячем. У дуже поганому стані воротарські. Хочеться, щоб вболівальники бачили більш комбінаційний футбол, чого я бажаю і одеситам, і нам.

- Перемігши, "Геліос" вийшов в одноосібні лідери Першої ліги, так як ваші конкуренти втратили очки. Які завдання стоять перед командою на сезон?

- Перед нами стоять максимальні завдання: ми повинні вигравати у кожному матчі. Я зараз ще навіть не знаю, як зіграли наші конкуренти (розмова відбулася відразу ж після закінчення матчу "Жемчужина" - "Геліос". - прим. прес-служби ФК "Геліос"). До того ж, про яких конкурентів зараз можна говорити, адже попереду ще дуже довгий турнірний шлях. Ми в турнірну таблицю не дивимося, а виходимо на кожну гру, як на останню, намагаємося у кожному матчі, у кожному моменті та кожному епізоді діяти на максимумі. Вже потім будемо рахувати очки та дивитися у турнірну таблицю. Зараз це ще дуже рано робити.

 

Прес-служба ФК "Геліос" за підтримки прес-служби ФК "Жемчужина"