"Геліос" повертається на власну клубну арену

Домашня гра "сонячних" з "Авангардом" із Краматорська відбудеться на полі стадіону "Геліос-Арена".

18.07.2017 - 14:00

У суботу, 22 липня, в рамках другого туру першості України сезону 2017/18 рр. у Першій лізі "Геліос" прийме в рідних стінах краматорський "Авангард". Поєдинок пройде на клубному стадіоні "Геліос-Арені" (Ново-Баварський проспект, 1А) і розпочнеться о 16:30.

Нагадаємо, в останній раз "сонячні" проводили свої домашні поєдинки на клубному стадіоні в сезоні 2011/12 рр.. З того часу на протязі п'яти років "Геліос" приймав своїх суперників у офіційних матчах першості та розіграшу Кубка України на стадіоні "Сонячний". У сезоні 2017/18 рр. "червоно-чорні" знову будуть господарювати на рідній арені.

В рамках підготовки до повернення команди на "Геліос-Арену" стадіон трохи змінився. Як саме? "Сонячні" запрошують всіх харків'ян побачити зміни арени власними очима та підтримати команду у поєдинку з краматорчани.

Будьте на сонячному боці футбольного Харкова! Вболівайте за "Геліос"! Вболівайте за "сонячних"! Приходьте на "Геліос-Арену"!

Продаж квитків на гру буде здійснюватися в касах "Геліос-Арени". Вартість - 25 грн та 10 грн (дитячий квиток до 12 років).

 

Прес-служба ФК "Геліос"