Сергій Сизихін: "Намагалися грати у свою гру"

Наставник "Геліоса" - про переможний виїзний матч з "Балканами" (2:0) у 1 турі Першої ліги сезону 2017/18 рр.

15.07.2017 - 18:30

- Я задоволений діями хлопців на футбольному полі у сьогоднішній грі, - зізнався в розмові з клубною прес-службою Сергій Валерійович. - У нашій команді зараз дуже багато нових гравців. І потрібен час, аби вони зрозуміли наші принципи та вимоги. Сьогодні спрацювало все те, про що ми домовлялися з хлопцями до гри, і який план нами на гру був обраний, так він і спрацював. У нас ще є шорсткості, є моменти, на які ми звернемо увагу підопічних при розборі гри.

Добираючись на матч з "Балканами", ми зробили довгий шлях. Перед поєдинком нам важливо було відновити себе після дороги. Також ми намагалися знайти слова, щоб у хлопців не було ніякої недооцінки суперника. Вважаю, з усім цим ми успішно впоралися.

- Підсумковий рахунок є закономірним?

- Ми створили непогані моменти для взяття воріт "Балкан", але в їх реалізації нам не вистачило десь холоднокровності, а десь точності. Можна згадати відмінні моменти у Сергія Кравченка та Дмитра Гранкіна, коли він міг краще розпорядитися м'ячем. Ми більшу частину матчу контролювали розвиток подій на полі. Нам вдалося закрити сильні сторони суперника. В принципі, ми знали, як будуть грати господарі, чого від них варто очікувати. Незважаючи на все це, ми намагалися грати у свою гру. Повторюся: є у нас в грі моменти, які нам ще належить поміняти. Ми повинні більше радувати забитими м'ячами своїх уболівальників. Не можу сказати, що нам сьогодні вдалося створити дуже багато гольових моментів, але вони були, і голи ми забили по праву. Виходячи з цього, наша перемога цілком заслужена й закономірна, за що ще раз хочеться подякувати хлопцям.

 

Прес-служба ФК "Геліос"