Вадим Абєлєнцев: "З "нафтовиками" здорово зіграла вся команда"

Нападник "Геліоса" - про хід зимової підготовки, спаринг з "Нафтовиком-Укрнафта" (5:1) та свій гольовий дубль.

У товариському поєдинку з "нафтовиками" Охтирки Абєлєнцев з`явився на полі на заміну у другому таймі та зумів відзначитися дублем, забивши по голу на 70 та 88 хвилинах.

 

- Вадим, як, на твій погляд, проходить зимова підготовка команди?

- Все відмінно. Тренуємося ми два рази на день. Заняття чергуються: то у залі займаємося, то на полі. Мені здається, збори хороші. На полі ми займаємося, в основному, з м'ячами, але й не забуваємо про біговій роботі. Так що, всі тренування дуже якісні.

- "Геліос" в рамках підготовки провів поки що два товариські матчі. Чи не замало? Грати частіше немає бажання?

- Зараз такі погодні умови, що багато і часто грати, напевно, не варто. Поля важкі, слизькі. Більше грати будемо у Туреччині, на другому зборі. Там, впевнений, у нас буде більше упору саме на ігрову підготовку, роботу над тактикою.

- Не дивлячись на важке поле, у спарингу з "Нафтовиком-Укрнафта" команді вдалося домогтися великої перемоги - 5:1. Виграли настільки переконливо обгрунтовано?

- Напевно, ми перемогли обгрунтовано. Дві команди були у однакових умовах. Нам вдалося зіграти добре і в підсумку домогтися великого виграшу. Все заслужено.

- Ти став автором відразу двох голів. Дубль порадував?

- Я дуже радий. Давно не забивав. Тим паче, відразу два голи у матчі. Втім, здорово зіграла вся команда. Артем Козлов теж оформив дубль, хороший гол забив Антон Кіча. Хлопці відмінно показали себе при створенні атак.

- Твої голи вийшли практично однаковими: прорив у штрафну та точний удар з гострого кута у дальній кут. У моментах ти був націлений на точне завершення та впевнений у своїх силах, що не шукав продовження через партнерів в центрі?

- Були такі моменти, що їх треба було завершувати самому, а не шукати партнерів. Можливість для ударів була, позиції були хорошими. Я і бив.

- Як проходить процес адаптації колективу до нового тренерського штабу, його вимог?

- Все добре. Атмосфера у нас в команді хороша, настрій у всіх відмінний, працюємо з задоволенням. Всі вимоги нового головного тренера Ігоря Рахаєва та його помічників ми потроху розуміємо і намагаємося виконувати з повною віддачею. У кожному з двох зіграних спарингів ми діяли за новими для нас тактичними схемам. Наставник дивиться на нас, пробує різні варіанти, схеми і тактики. Загалом, підготовка до сезону у нас в самому розпалі.

 

Прес-служба ФК "Геліос"