Сергій Сизихін: "Тренерський штаб та президент клуба зробили для хлопців все" + відео

Післяматчева прес-конференція головного тренера "Геліоса".

18.11.2017 - 16:45

- По сьогоднішній грі можу сказати тільки одне. Напевно, не побоюся цих слів: ми лайно. Інших слів у мене немає.

Хочу повернутися, підвести невеликий підсумок. Дуже мало у нас було часу для комплектації команди, підготовки до чемпіонату. Ми придбали 12 нових гравців. За короткий час нам довелося будувати нову команду. Як ми укомплектувалися - це три футболісти, яким потрібен перехід з дитячого футболу до дорослого. Я маю на увазі гравців дубля "Олімпіка". Це футболісти з Другої ліги. Це футболісти, які не отримували ігрової практики у своїх клубах.

Все-таки нам вдалося зліпити команду, зліпити колектив, боротися за високі місця. Були проблеми в грі, були огріхи. На початку чемпіонату я говорив і акцентував увагу на тому, що у нас було два рівноцінні склади. Потім деяким футболістам, напевно, було мало часу, щоб зрозуміти наші принципи. Вони отримували мало ігрової практики і знизили вимоги до себе. Тому навантаження лягло на одних і тих самих.

Були провальні ігри, тому що футболісти, які виходили на футбольне поле, не виконували вимог. Знову ж таки, повторюся, може бути їм було мало часу, щоб зрозуміти, що ми вимагали. Десь пройшли не настільки рівно, але все-таки чіплялися за високі місця.

Якщо коротко: особисто я і тренерський штаб зробили все можливе для хлопців. Останнім часом я дуже часто, дуже багато спілкувався з нашим президентом Олександром Матвійовичем. Він зробив для хлопців все.

Зараз був переломний момент, коли у нас ще були шанси боротися за поставлені завдання. Але, нажаль, сьогоднішня гра... Честь кажучи, я навіть не можу підібрати слова. Напевно, мене просто сплавили. Тобто, мене і тренерський штаб. Тому що з таким ставленням, як би ми не говорили, як би ми не стукали, що остання гра дуже важлива, і, тим більше, з турнірної точки зору.

У більш, ніж півкоманди закінчуються контракти. Обговорювали вони свої умови, розмовляли. Але... Не знаю, як таке може бути, те, що відбулося сьогодні.

Я ніколи не боявся і завжди брав відповідальність на себе. І сьогодні я теж маю це зробити. Все, що відбувалося на футбольному полі - беру всю відповідальність на себе, і за те турнірне становище, в якому зараз знаходимося.

- Вже є плани підготовки до весняної частини чемпіонату?

- Ні.

 

 

 

Прес-служба ФК "Геліос"