Олександр Гельштейн представив команді її новий тренерський штаб. Світлини

Напередодні початку зимової підготовчої роботи відбулася зустріч президента футбольного клубу "Геліос" з гравцями та тренерським штабом Ігоря Рахаєва.

15.01.2018 - 17:15

Сьогодні, 15 січня, з ранкового медичного обстеження розпочалася підготовка "сонячних" до другої частини сезону 2017/18 рр.. А у вечірній програмі роботи команди значилася прем'єрне втягувальне тренування. Перед його початком Олександр Гельштейн представив футболістам та обслуговуючому персоналу колективу нового головного тренера команди Ігоря Рахаєва, а також його помічників - Євгена Покатилова та Сергія Яковенка, а також Максима Рахаєва, який буде виконувати обов'язки тренера по загальній фізичній підготовці.

Після знайомства з гравцями нового наставника та його команди президент "Геліоса" стисло окреслив перед футболістами контури зимової підготовки. Крім цього, він нагадав гравцям про те, що перед командою ніхто не знімає поставлені в першості завдання, а саме - за підсумками сезону завоювати підвищення в класі. На тлі цього Олександр Гельштейн попросив гравців з усією відповідальністю підійти до складних зимових трудових буднів, аби до відновлення першості підійти у всеозброєнні.

Після зустрічі з президентом клубу пройшла робоча розмова Ігоря Рахаєва і його помічників з обслуговуючим персоналом команди, на якій були обговорені поточні питання тренувального процесу, що починається.

У вівторок, 16-го числа, у "сонячних" продовжиться медичне обстеження, а ввечері - команду знову чекатиме втягувальне тренування. Повноцінний же процес підготовки команди в режимі дворазових занять розпочнеться 17 січня. У першій половині дня футболісти будуть працювати у залах (тренажерному або гімнастичному), а ввечері їх будуть чекати тренування на штучному полі. У такому режимі пройде перший 8-денний цикл зимової підготовки "Геліоса".

Нагадаємо, на 22 січня у "сонячних" запланований перший товариський поєдинок зими-2018. Суперник - краматорський "Авангард".

 

 

Прес-служба ФК "Геліос"