Невдалі старти 17-річних

Команда "Геліос" U-17 розпочала свої виступи у зимовій першості Харкова серед аматорських колективів та міському молодіжному турнірі.

30.01.2018 - 10:15

Підопічні тренера Андрія Перцухова у аматорському міському турнірі будуть проходити справжню школу дорослого футболу. Серед учасників цьогорічної першості Харкова виключно дорослі колективи або ж молодіжні команди, але більш старшого віку. Волею розсіювання, "Геліос" U-17 на попередньому етапі виступатиме у групі А. На почин "сонячні" помірялися силами з колективом "ДКІ-Хладик".

Перший млинець у "сонячних" тінейджерів вийшов глевким - вони зазнали крупної поразки з рахунком 2:6. Авторами голів престижу у складі "червоно-чорних" стали Данило Даниленко та Даніїл Фомін.

Матч "Геліос" U-17 провів у такому складі: Віталій Бабак (Валерій Заратуйко), Микита Єфімов, Данило Даниленко, Кирило Задорожний, Павло Соляник, Олександр Кондрашенко, Данило Кондратович, Микита Повторіхін, Даніїл Фомін, Віталій Заратуйко, Ілля Чулак (Владислав Козловський).

Паралельно з участю у дорослій зимовій аматорській першості Харкіав колектив 17-річних вихованців академії "Геліос" взяв старт у міському турнірі серед молоді. В рамках 1 туру змагань "червоно-чорні" зустрічалися з командою "Перша столиця" і поступилися 1:3. Єдиний гол "сонячних" провів Даніїл Фомін.

 

Прес-служба ФК "Геліос"