Артем Козлов: "Обстановка у колективі відмінна"

Нападник "Геліоса" - про прем'єрний гол команди у 2018 році та зимову підготовку колективу до другої частини сезону.

23.01.2018 - 15:00

- Артем, ти став автором першого для "Геліоса" голу у новому - 2018 - році, вразивши ворота в товариському матчі з "Авангардом". Цей факт тебе зобов'язує до чогось у перспективі?

- Так. Коли наш ймовірний новачок заробив пенальті у грі з "Авангардом", то я одразу швидко взяв м'яча до рук та виявив бажання виконати удар. Дуже хотілося забити і відчути прилив позитивних емоцій. До того моменту на полі був наш штатний пенальтист Ігор Луценко. Будь ще у грі Сергій Кравченко, то й він міг би виконати пенальті. Я був впевнений в своїх силах, тому і виявив таку рішучість.

Гол для набуття впевненості - це завжди добре. Забивати приємно. Особливо, якщо це прем'єрний для команди гол на початку чогось нового.

- Чому ти не виконував пенальті у матчах першої частини сезону?

- Я прийшов до "Геліоса" тільки влітку минулого року. Був один момент у нашій першій грі новоЇ першості. Ми грали в гостях з "Балканами". Тоді мені вдалося заробити пенальті, коли м'яч після мого удару головою влучив у руку комусь із суперників. Виконати 11-метровий я дуже хотів, взяв м'яча, але Сергій Кравченко тоді мені пояснив, що в команді є штатні пенальтісти. Мені довелося змиритися. Як новачок колективу я не міг щось вимагати та диктувати свою волю. Я - командний гравець, тому і підкорився правилам, які є всередині колективу. Тим паче, що мені більше подобається забивати з гри. Коли у попередньому сезоні я з 22 забитими м'ячами став найкращим бомбардиром "Кременя", то з пенальті забив, як на мене, лише один гол. Всі інші - тільки з гри.

- Зимова підготовка команди вже набрала гарні обороти. Як вона, на твій погляд, проходить?

- Все добре. Слава Богу, у нас немає позамежної бігової роботи, як взимку в деяких командах пропонують тренери. Там і сніг місять, і різні "Купери" здають, інші бігові тести. У Ігоря Володимировича (Рахаєва. - прим. прес-служби ФК "Геліос") такого немає. Проте все інтенсивно, все непросто, багато роботи з м'ячами. Наприклад, сьогодні з ранку у нас була аеробіка. Порухалися ми прекрасно. Плюс бувають у нас тренажерні зали. Така робота, на мій погляд, цікавіше, ніж просто бігова робота. Ми теж фізично набираємо кондиції. Упевнений, ми готуємося до сезону, згідно наявного графіку.

- Команда працює у режимі дворазових тренувань. Складно?

- Нормально. З ранку у нас, як правило, буває фізична робота. Ну а ввечері ми на полї працюємо з м'ячами, займаємося питаннями тактики, виконуємо різні ігрові вправи. Не сумніваюся, що з м'ячами в ігровому форматі приємніше працювати будь-якому футболісту.

- У "Геліоса" новий наставник - Ігор Рахаєв. Як, на твій погляд, проходить процес адаптації колективу до його вимог?

- У нас в команді всі задоволені. Працюємо ми з бажанням та хорошою самовіддачею. Обстановка всередині колективу відмінна. Ігор Рахаєв - тренер з ім'ям. Ми в команді прекрасно розуміємо, які у нього вже є заслуги, до чого робота під його керівництвом може всіх нас привести. Вже в матчі із "Авангардом" ми діяли за новою ігровою схемою. І в першому, і в другому таймі з усіма вимогами наставника ми впоралися. Сподіваємося, що у другій частині поточної першості всі новації від тренерського штабу дуже допоможуть "Геліосу". Я навіть вірю, що буде саме так.

 

Прес-служба ФК "Геліос"