Антон Кіча: "Нам важливіше власні ігри та перемоги в них"

Півзахисник "Геліоса" - про домашню перемогу над "Балканами" (2:1) і очікуваннях наступного календарного поєдинку з "Авангардом".

25.10.2017 - 07:15

- Антон, чи такої складної гри з "Балканами" очікували, як вона насправді вийшла?

- "Балкани" - хороша і добротна команда, міцний середняк Першої ліги. Гості діяли дуже компактно, змогли створити в своїй обороні велику щільність. Складно було розкривати такий захист. В принципі, ми змогли створити достатню кількість хороших моментів, але все одно - розкривати оборону гостей було дуже важко.

- Швидкий гол, пропущений з пенальті - це, на твій погляд, непорозуміння або ж наслідок фатального збігу обставин?

- Я взагалі-то вважаю, що пенальті в наші ворота просто не було. Гравець "Балкан" діяв не менш небезпечніше по відношенню до Ігоря Луценка, але арбітр прийняв рішення призначити 11-метровий. Можливо, це був епізод, як то кажуть, на розсуд судді. Однак ми вже не вперше у цьому сезоні отримуємо подібні пенальті. Цікаво: скільки це ще триватиме?

- Ще до перерви "Геліос" зумів відігратися, реалізувавши свій пенальті. Цей гол допоміг команді не впасти духом, не розклеїтись і не втратити віру у здатність здобути вольову перемогу?

- Ми після пропущеного гола анітрохи не розклеїлись і вірили у свої сили, намагалися робити все саме так, як домовлялися до матчу. Ми грали вдома, перед своїми вболівальниками, тому у нас було велике бажання виграти. Перемога нам була необхідна буквально кров з носу. Але домашні ігри останнім часом нам даються дуже важко. Приїжджі команди сильно закриваються біля своїх воріт. Добре, що ми змогли обіграти "Балкани".

- Ти увійшов до гри під саму її завісу. Наскільки складніше було спостерігати за поєдинком з боку, ніж опинитися в епіцентрі подій у ключовий момент матчу?

- З боку більше переживаєш, ніж перебуваючи на полі. Вступивши до гри, вже немає часу переживати, треба грати, треба робити все можливе, аби принести користь команді.

- Твоя передача з флангу на 85-й хвилині стала гольовою. Робив ти її по інтуїції або ж бачив у центрі штрафної гостей Віталія Субочева і намагався доставити м'яча саме йому?

- Я отримав від нашого тренера Сергія Сизихіна вказівку посилити атаку. В принципі, у подібному ключі намагаюся діяти постійно. Граю я на фланзі, тому партнери від мене постійно чекають хороших подач і прострілів. Знаю, що за будь-якої флангової подачі наші хлопці по центру поля набігають на завершення і готові переправити м'яч у ціль.

- Зараз у Першій лізі кожен черговий тур ключовий. У найближчому турі відбудеться очна зустріч ФК "Полтава" і "Десни" - конкурентів "Геліоса". Виходячи з цього, "сонячним" буде дуже важливий позитивний результат в поєдинку у Краматорську, а ігри там завжди даються непросто. Чого варто чекати від майбутнього візиту до "Авангарду"?

- Ми намагаємося не звертати уваги на те, як грають інші команди. Нам важливіше власні ігри і перемоги в них. З "Авангардом" у нас, згоден, постійно дуже бойові поєдинки. У Краматорську важко грати. Команда у господарів там дуже хороша, добротна. Але нам необхідна тільки перемога. І заради її досягнення ми будемо робити все можливе.

 

Прес-служба ФК "Геліос"